matematik hocası

Başlatan orospupingo, Nis 20, 2022, 07:21 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orospupingo

matematik hocasının amına koyim anlatamıyor anlayanlarla devam ediyor piç sınıfdan 1-2 kisi zar zor anlıyor

AXCHNEER

Alıntı yapılan: orospupingo - Nis 20, 2022, 07:21 ösmatematik hocasının amına koyim anlatamıyor anlayanlarla devam ediyor piç sınıfdan 1-2 kisi zar zor anlıyor
Benimki de aynı bokun laciverti. Sonra o kadar laf ediyor yavşak karı.
Sunucuyu keşfedip yaygınlaştırdım.

The Rakn From S.T.R.I.X

ya bizim sikko hoca da bunamış amk soru soruyoz sacma sapan seyler yapiyor sikcm anasini yarrağın başı

AXCHNEER

Alıntı yapılan: The Rakn From S.T.R.I.X - Nis 20, 2022, 07:25 ösya bizim sikko hoca da bunamış amk soru soruyoz sacma sapan seyler yapiyor sikcm anasini yarrağın başı
Bizim coğrafyacı da muhalefet olmaktan ders anlatmıyor amk. Sonra hep bizi suçluyor sikik.

orospupingo

Giderim evde çalışırım daha iyi amına koyim. Bir siki anlatamıyor son dakikaya kadar soru çözüyor kahpe karı.

The Rakn From S.T.R.I.X

Alıntı yapılan: orospupingo - Nis 20, 2022, 07:28 ösGiderim evde çalışırım daha iyi amına koyim. Bir siki anlatamıyor son dakikaya kadar soru çözüyor kahpe karı.
evde çalışmayı siktir et matematik defterini anal yoldan kendime soksam çıkarsam sok-çıkar yapsam daha yararlı olur en azından zevk alırım sikimin hocası

The man from A.N.İ.M.E.

Matematik hocasının anasını götten zorlayım.Orospunun evladı annesini çamaşır makinesinde arkada lvbelC5 çalarkan zorluyım.NOT:Hardcore seviyom.

AXCHNEER

Alıntı yapılan: The Rakn From S.T.R.I.X - Nis 20, 2022, 07:33 ös
Alıntı yapılan: orospupingo - Nis 20, 2022, 07:28 ösGiderim evde çalışırım daha iyi amına koyim. Bir siki anlatamıyor son dakikaya kadar soru çözüyor kahpe karı.
evde çalışmayı siktir et matematik defterini anal yoldan kendime soksam çıkarsam sok-çıkar yapsam daha yararlı olur en azından zevk alırım sikimin hocası
Bizim sınıftaki dalyarak da okula gelmiyor amk. Tüm gün evde LoL atıyor pezevenk. İngilizcesi çok iyi ama. Şansına soqam.

The Rakn From S.T.R.I.X

Alıntı yapılan: The man from A.N.İ.M.E. - Nis 20, 2022, 07:34 ösMatematik hocasının anasını götten zorlayım.Orospunun evladı annesini çamaşır makinesinde arkada lvbelC5 çalarkan zorluyım.NOT:Hardcore seviyom.
BEN DE NE COK ORTAK YONUMUZ VAR SİKEYİM Mİ SENİ ÖMER

AXCHNEER

Alıntı yapılan: The Rakn From S.T.R.I.X - Nis 20, 2022, 07:36 ös
Alıntı yapılan: The man from A.N.İ.M.E. - Nis 20, 2022, 07:34 ösMatematik hocasının anasını götten zorlayım.Orospunun evladı annesini çamaşır makinesinde arkada lvbelC5 çalarkan zorluyım.NOT:Hardcore seviyom.
Gay orospu çocuğu siktirgit lan.

The Rakn From S.T.R.I.X

Alıntı yapılan: AXCHNEER - Nis 20, 2022, 07:37 ös
anneanneni yutayım pezevenk gay babandır bir kere daha gay dersen bana SpaceX roketini önlü arkalı fişeklerim :D :D :D :D :D

AXCHNEER

Nis 20, 2022, 07:42 ös #11 Son düzenlenme: Nis 20, 2022, 07:44 ös AXCHNEER
Alıntı yapılan: The Rakn From S.T.R.I.X - Nis 20, 2022, 07:40 ös
Alıntı yapılan: AXCHNEER - Nis 20, 2022, 07:37 ös
anneanneni yutayım pezevenk gay babandır bir kere daha gay dersen bana SpaceX roketini önlü arkalı fişeklerim :D :D :D :D :D
Hassiktir poh.

AXCHNEER

GIF KOYABİLSEM AMINA BİLE KOYARDIM DA NEYSE.

İsmail

Matematiğin amına koyim orospu çocuğu açmış tahtayı ne anlattığı belli değil anladiz mi çocuklar diyim geçiyor biri kötü diyince zoruna gidiyor kahpe evladını babasınin yarrağını kapiya yapışturpm acı čektirdiğim